Batman Üniversitesi’nde kavga: 1 yaralı, 1 gözaltı

07 Mayıs 2015 Perşembe 17:29

Batman Üniversitesi Merkez Kampüs'te öğrenciler arasında çıkan kavgada 1 kişi yaralandı. Olayla ilgili 1 kişi ise gözaltına alındı.Alınan bilgiye göre, Batman Üniversitesi Merkez Kampüsü'nde Diyarbakırlı bir grup öğrenci ile Batmanlı...

Batman Üniversitesi'nde kavga: 1 yaralı, 1 gözaltı

Batman Üniversitesi Merkez Kampüs'te öğrenciler arasında çıkan kavgada 1 kişi yaralandı. Olayla ilgili 1 kişi ise gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Batman Üniversitesi Merkez Kampüsü'nde Diyarbakırlı bir grup öğrenci ile Batmanlı öğrenciler arasında kız meselesi yüzünden tartışma çıktığı ileri sürüldü. Kısa süre sonra kavgaya dönüşen tartışmada ismi henüz belirlenemeyen bir öğrenci yaralandı.
Olay yerine çok sayıda polis sevk edilirken, yaralanan öğrenci ambulans ile Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Çevrede güvenlik önlemleri alan polis, kavga eden grupları ayırmak için havaya silahla ateş etti. Kız meselesi yüzünden çıktığı ileri sürülen kavga ile ilgili 1 öğrenci gözaltına alındı. Kampüste bir kaç dersliğin camlarının öğrenciler tarafından kırıldığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x