Beyoğlu’nda bıçaklı kavga: 3 yaralı

28 Aralık 2012 Cuma 04:15

Beyoğlu’nda laf atma yüzünden çıkan kavgada 3 kişi bıçakla yaralandı. Olay, dün saat 22.00 sıralarında, İstiklal Caddesi Odakule önünde meydana geldi. İddiaya göre, Deniz Kurhan, Mümtaz Duran, Murat Çetin ve yanlarındaki yabancı uyruklu...

Beyoğlu'nda bıçaklı kavga: 3 yaralı

Beyoğlu’nda laf atma yüzünden çıkan kavgada 3 kişi bıçakla yaralandı.

Olay, dün saat 22.00 sıralarında, İstiklal Caddesi Odakule önünde meydana geldi. İddiaya göre, Deniz Kurhan, Mümtaz Duran, Murat Çetin ve yanlarındaki yabancı uyruklu bayan arkadaşları caddede yürüyüşe çıktı. Bu sırada grubun yanına yaklaşan Ersin Özçam (20) ve Eren Ereli (20) yabancı uyruklu kıza laf attı. İki taraf arasında yaşanan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Ersin Özçam ve Eren Ereli, cadde üzerinde bir büfeden döner bıçağı alarak Kurhan, Duran ve Çetin'i çeşitli yerlerinden yaraladı.

Kanlar içinde yerde yatan yaralılalar, ilk müdahaleleri olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapıldıktan sonra hastaneye kaldırıldı. Çok sayıda polis ekibi, döner bıçaklarını atarak izlerini kaybettirmeye çalışan saldırganların peşine düştü. İstiklal Caddesi üzerindeki ara sokaklara kaçan Ersin Özçam ve Eren Ereli polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Şahıslar Taksim Polis Merkezi’ne götürüldü.

Yorum Gönder

@name x