Beyoğlu'nda yangın: Ahşap bina alevlere teslim oldu

14 Aralık 2012 Cuma 05:32

Beyoğlu’nda 3 katlı ahşap bir bina alev alev yandı. Olayda can kaybı ve yaralanma yaşanmadı ancak büyük çapta maddi hasar oluştu. Yangın, saat 04.00 sıralarında, Yenişehir Mahallesi Avşar Sokak’ta meydana geldi. Elektrik kontağından...

Beyoğlu'nda yangın: Ahşap bina alevlere teslim oldu

Beyoğlu’nda 3 katlı ahşap bir bina alev alev yandı. Olayda can kaybı ve yaralanma yaşanmadı ancak büyük çapta maddi hasar oluştu.

Yangın, saat 04.00 sıralarında, Yenişehir Mahallesi Avşar Sokak’ta meydana geldi. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın, kısa sürede büyüdü. Binada bulunan vatandaşlar yangın nedeniyle evlerini terk etti. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekipleri çağrıldı. Kısa zamanda bütün binayı kaplayan alevler, güçlükle söndürüldü. Yangın nedeniyle mahalle sakinleri de büyük tedirginlik yaşadı.

Binada yabancı uyruklu şahısların yaşadıkları iddia edildi. Afrika kökenli bir aile, yangında eşyalarını kaybettiklerini söyledi. Afrikalı bir kadın çocuğunu ve eşini göstererek büyük üzüntü yaşadı. Polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x