Bodrum'da inşaat işçisi ineğe tecavüz etti

04 Mayıs 2013 Cumartesi 11:47

Bodrum'da ineklerine tecavüz edildiğini iddia eden besici, ahırına güvenlik kamerası taktırarak ineklerine tecavüz eden inşaat işçisinin görüntülerini polise verdi. İnşaat işçisi gözaltına alındı.

Bodrum'da inşaat işçisi ineğe tecavüz etti

Bodrum'da inşaat işçisi ineğe tecavüz etti! Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, bir tarlada otlayan ineklere tecavüz ettiği iddia edilen inşaat işçisi 32 yaşındaki E.A., polis tarafından gözaltına alındı.

TECAVÜZ GÜVENLİK KAMERASINDA

Bodrum Yalıkavak Beldesi, Küdür mevkiinde besicilik yapan F.K., iki yıldır hayvanlarına tecavüz edilmesinden şüphelendiği için biri ahırına diğeri de hayvanlarını otlattığı tarlasına olmak üzere iki güvenlik kamerası taktırdı. Dün öğle saatlerinde güvenlik kamerasından inşaat işçisi E.A.'nın ineklerinden birine tecavüz ettiğini fark eden F.K., durumu polise bildirdi. Polis, E.A.'yı gözaltına aldı. F.K., güvenlik kamerası görüntülerini de polise verdi.

'TECAVÜZ ETMİYORDUM, SEVİYORDUM'

Şüpheli E.A., polisteki ifadesinde, "Tecavüz etmiyordum, seviyordum. Sapık mıyım ben?" diyerek suçlamayı kabul etmedi. Bir yıl önce de aynı suçtan gözaltına alınıp, ifadesinin ardından serbest bırakıldığı belirlenen E.A., polisteki işlemlerinin tamamlanmasından sonra adliyeye sevk edilecek. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x