Boğaziçi Üniversitesi'ndeki provokatör Havin Özcan'dan PKK'lılar tarafından katledilen Fırat Çakıroğlu hakkında iğrenç sözler!

09 Ocak 2021 Cumartesi 18:52

Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrenci görünümlü teröristlerin Prof. Dr. Melih Bulu’nun rektör olarak atanması ile ilgili provokasyon yaptığı için gözaltına alınan Havin Özcan serbest bırakıldı. Sosyal medya hesabından terör örgütüne verdiği desteği açıkça gözler önüne seren Havin Özcan’ın PKK’lılar tarafından katledilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu hakkında yazdığı hadsiz tweetler de ortaya çıktı. DHKP-C’nin kanlı tarihi milletimiz tarafından bilinirken Havin Özcan’ın skandal tweetleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Boğaziçi Üniversitesi'ndeki provokatör Havin Özcan'dan PKK'lılar tarafından katledilen Fırat Çakıroğlu hakkında iğrenç sözler!

Havin Özcan isimli üniversite öğrencisi Prof. Dr. Melih Bulu'nun Boğaziçi Üniversitesi'ne atanmasının ardından düzenlenen protesto gösterilerinde gözaltına alındı.

Gözaltına alındıktan kısa bir süre sonra serbest bırakılan Özcan çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak yeni bir provokasyona daha kalkıştı.

SERBEST BIRAKILDI AMA REZİL PAYLAŞIMLARI ORTAYA ÇIKTI

Serbest bırakılan Havin Özcan'ın sosyal medya hesabı üzerinden terör örgütü lehine paylaşımlar yaptığı ortaya çıktı.

"Kürdistan faşist Türk burjuvazisinin mezarı olacak" paylaşımlarında bulunan Havin Özcan'ın aynı zamanda LGBTİ ve Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) bayraklarını paylaştığı da görüldü.

FIRAT ÇAKIROĞLU HAKKINDA SKANDAL SÖZLER

Özcan'ın bir başka tweetinde ise PKK destekçileri tarafından katledilen Ege Üniversitesi öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu ile ilgili hadsiz ifadeler kullandığı ortaya çıktı.

Karşıt taraflı Nurullah Semo tarafından bıçaklanarak katledilen 24 yaşındaki Fırat Çakıroğlu ile ilgili "Toprağın altına soktuk biz yetmedi mi?" yazdığı görüldü.

SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKTI

Serbest bırakılmasının ardından skandal tweetleri ortaya çıkan Havin Özcan için sosyal medya ayağa kalktı.

Sosyal medyada #HavinTutuklansın hastagi ile binlerce paylaşım yapıldı. İşte Havin Özcan hakkındaki tepkilerden bazıları:

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Sinan 3 ay önce yorumlandı

Bu vatan haini bu vatani beğenmiyor o zaman alın ceza evine Canan kaftancioğluyla yatsın reis bile Canan kaftancioglunun DHKPCLİ olduğunu söyledi savcıları göreve çağırıyorum niye tutuklamiyosunuz bu kadinlari

0 Kişi beğendi.