Bolu'da ters şeride girip park eden sürücüyü polis ikna etmekte zorlandı

24 Ocak 2013 Perşembe 15:00

Bolu’da ters şeride giren ve aracını park etmek isteyen araç sürücüsü kendisine müdahale eden trafik polisleri ile tartıştı.Bolu’da PTT Caddesi’nde ters şeride giren araç sürücüsü ile trafik polisleri arasında tartışma çıktı....

Bolu'da ters şeride girip park eden sürücüyü polis ikna etmekte zorlandı

Bolu’da ters şeride giren ve aracını park etmek isteyen araç sürücüsü kendisine müdahale eden trafik polisleri ile tartıştı.

Bolu’da PTT Caddesi’nde ters şeride giren araç sürücüsü ile trafik polisleri arasında tartışma çıktı. Uzun süren tartışmayı çevredekiler yatıştırırken, araç sürücüsü polis ekiplerine zor anlar yaşattı. 14 BE 263 plakalı aracını PTT Caddesi üzerine park eden N.S isimli esnafı polis ekipleri aracını çekmesi için uyardı. Aracına binen N.S. bu kez ters şeride girerek trafiği durdurdu. Bunun üzerine polis ekipleri N.S.’yi tekrar uyardı. Bu uyarmanın ardından sinirlenen sürücü N.S. polis ekiplerine uzun süre direndi. Bir ara polisin kolunu tutarak itmeye kalkan N.S.’yi çevredeki vatandaşlar aracına bindirmeye çalıştı. Uzun süren tartışmanın ardından polis ekipleri ifadesini almak üzere N.S’yi karakola götürürken, araç bulunduğu yerden kaldırıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x