Bonzai bir genci daha hastanelik etti

26 Şubat 2015 Perşembe 12:21

Kartal'da, arkadaşlarıyla bonzai kullandığı belirtilen bir genç, sokak ortasında fenalık geçirdi. Genç, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Çavuşoğlu Mahallesi Samanyolu Caddesi üzerinde kaldırım...

Bonzai bir genci daha hastanelik etti

Kartal'da, arkadaşlarıyla bonzai kullandığı belirtilen bir genç, sokak ortasında fenalık geçirdi. Genç, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

Çavuşoğlu Mahallesi Samanyolu Caddesi üzerinde kaldırım üzerinde baygın halde yatan gençleri gören vatandaşlar durumu polise bildir. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi, Ferhat Y.'yi baygın halde buldu. Arkadaşı, Ferhat Y. ve kendisinin bonzai kullandığını söyledi. Bunun üzerine polis söz konusu adrese sağlık ekiplerine çağırdı. Polisin yardımıyla sedyeye konulan Ferhat Y., ambulansla Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Durumu daha iyi olan ve olay yerinde basın mensuplarının çekim yapmalarına tepki gösteren Ferhat B. isimli genç, sorunları olduğu için bonzai kullandıklarını söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x