Bursa’da şiddetli lodos

17 Ocak 2013 Perşembe 16:57

Bursa’da etkili olan ve saatteki hızı yer yer 60 kilometreyi bulan lodos, hayatı olumsuz yönde etkiliyor. 4-5 gün daha sürmesi beklenen yağış ve lodos, su baskını ve soba zehirlenmesi başta olmak üzere birçok olumsuzluğu da beraberinde getiriyor.    Bursa...

Bursa'da şiddetli lodos

Bursa’da etkili olan ve saatteki hızı yer yer 60 kilometreyi bulan lodos, hayatı olumsuz yönde etkiliyor. 4-5 gün daha sürmesi beklenen yağış ve lodos, su baskını ve soba zehirlenmesi başta olmak üzere birçok olumsuzluğu da beraberinde getiriyor.

    Bursa Meteoroloji Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre; kentte şiddetli lodosla birlikte yağmurun da önümüzdeki 4–5 gün etkili olacağını belirtildi. Kentte etkili olan şiddetli lodos vatandaşları olumsuz yönde etkiliyor. Trafiği de olumsuz etkileyen lodos, özellikle vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Yolda yürümekte zorlanan vatandaşlar, kendilerini duvar dipleri ve daha sakin yerlerden yürümeye çalışıyor.

    Yetkililer vatandaşları şiddetli lodostan dolayı başta soba zehirlenmeleri olmak üzere, çatı ve tabela uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x