Büyükşehirden polis adaylarına evlilik eğitimi

08 Şubat 2013 Cuma 11:17

İstanbul Büyükşehir Belediyesi psikologları, İstanbul'da eğitim gören polis adaylarına 'evlilikte iletişim ve eş seçimi' konusunda eğitim verdi. Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi psikologları tarafından Arnavutköy...

Büyükşehirden polis adaylarına evlilik eğitimi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi psikologları, İstanbul'da eğitim gören polis adaylarına 'evlilikte iletişim ve eş seçimi' konusunda eğitim verdi.

Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi psikologları tarafından Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi konferans salonunda verilen eğitime 130'u bayan 528 polis adayı katıldı. Adaylara, doğru ve iyi bir evlilik için neler yapılması gerektiği, evlilik ve eş seçimi karar aşamaları, farklı kültürlerden doğan çatışmaların çözümü, evlilikten beklentiler anlatıldı.

Polis adaylarından Adem Yılancı, "Böyle bir eğitim bizim gibi hayata atılacak genç polisler için mükemmel oldu. Eş seçiminde bilmediğimiz birçok ayrıntıyı öğrendik. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz." dedi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü yetkilileri ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi psikologlarına teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x