ÇAKICI ; KÖTÜ EMELLER BESLEYENLER ŞUNU ÇOK İYİ BİLMELİDİR

01 Eylül 2020 Salı 08:17

16 Nisan'da infaz yasasıyla tahliye edilen ve cezaevinden çıktıktan sonra gündemden hiç düşmeyen Alaattin Çakıcı danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

ÇAKICI ; KÖTÜ EMELLER BESLEYENLER ŞUNU ÇOK İYİ BİLMELİDİR
16 Nisan'da infaz yasasıyla tahliye edilen ve cezaevinden çıktıktan sonra gündemden hiç düşmeyen  Alaattin Çakıcı danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Türkiye Cumhuriyetinin temeli bu zaferle sağlamlaştırılmış ve ebedi hayatı burada şeref tacını giymiştir. Bugün de Türkiye üzerinde kötü emeller besleyenler şunu çok iyi bilmelidir ki, Yüzlerce yıldır aynı bayrak altında yaşayan ve bu ülkeyi beraberce kanlarını dökerek kuran Milletimiz, Çanakkale'de ve Kurtuluş Savaşında olduğu gibi buna asla fırsat vermeyecektir.


Türkiye Cumhuriyeti,dünya durdukça var olacak ve varlığından,birliğinden ve dirliğinden asla taviz vermeyecektir. Bu duygularla, başta Aziz Türk milletinin ve Türk silahlı kuvvetleriyle beraber devletimizin tüm güvenlik mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı yürekten kutluyor Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyorum." Kamuoyuna saygılarımı sunarım.

Alaattin Çakıcı
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x