Cinnet getiren anne çocuklarını öldürdü

31 Aralık 2012 Pazartesi 10:39

Muğla’nın Milas İlçesi’nde cinnet getiren anne çocuklarını öldürdü. İki çocuğunu defalarca bıçakladıktan sonra kendi yaşamına son vermek isteyen anne Tuğba G., sağlık ekiplerinin müdahalesi sırasında sürekli ‘Ben bunu nasıl yaptım’ dedi.

Cinnet getiren anne çocuklarını öldürdü

 Kan donduran olay Muğla’nın Milas İlçesi’nde yaşandı. Cinnet getiren anne çocuklarını öldürdü ve sonrasında kendi yaşamına son vermek istedi. İki çocuğunu defalarca bıçaklayan 26 yaşındaki Tuğba G.,’nin sağlık ekiplerinin müdahalesi sırasında sürekli olarak ‘Ben bunu nasıl yaptım’ dediği öğrenildi. Komşuların iddiasına göre Tuğba G.’nin evliliğinde sorunlar vardı.

Bir elektrik şirketinde santral görevlisi olan Yaşar G., saat 22.00 sıralarında Ören beldesinde bulunan evine gitti. Zili çalmasına rağmen kapının açılmaması üzerine Yaşar G., pencereyi kırarak içeri girdi. Ev hanımı eşi Tuğba G. ile iki çocuğunu kanlar içinde yerde yatarken gören Yaşar G. durumu, jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen acil yardım ekiplerinin kontrolünde 5 aylık Aylin G. ile 2 yaşındaki Ayhan G.'nin olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralı Tuğba G. ise yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunan Tuğba G.'nin sürekli olarak "Ben bunu nasıl yaptım" dediği öğrenildi.

Jandarma olay yerinde delil aradı, incelemede bulundu. Ekiplerin, yapılan ilk incelemeye göre, cinnet getiren Tuğba G.'nin iki çocuğunu defalarca bıçakladıktan sonra yaşamına son vermek istediğinin belirlendiğini belirtildi. Yaşar G. ifadesi alınmak üzere İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürüldü. Komşuları çiftin evliliğinde sorunların bulunduğunu ileri sürdü. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Yorum Gönder

@name x