Çöp konteynerinden çıkan ceset parçaları Suriye vatandaşına ait çıktı

06 Ağustos 2015 Perşembe 17:25

Gaziantep'te geçtiğimiz hafta çöp konteynerinden çıkan ayak ve bacak parçalarının Suriyeli Reşid Mahmud isimli kişiye ait olduğu tespit edildi. Olay Akdere Mahallesi 34 nolu sokakta meydana gelmişti. İddialara göre, cinayet Suriyeli 6 nüfuslu...

Çöp konteynerinden çıkan ceset parçaları Suriye vatandaşına ait çıktı

Gaziantep'te geçtiğimiz hafta çöp konteynerinden çıkan ayak ve bacak parçalarının Suriyeli Reşid Mahmud isimli kişiye ait olduğu tespit edildi.

Olay Akdere Mahallesi 34 nolu sokakta meydana gelmişti. İddialara göre, cinayet Suriyeli 6 nüfuslu bir ailenin yaşadığı evde meydana geldi. İsminin Reşid olduğu öğrenilen Suriyeli vatandaşın eşi ve 4 çocuğunun olaydan sonra ortalarda görülmediği öne sürülmüştü. Cesedin bacak ve ayak kısmı fermuarlı bir poşet içerisinde evin bir alt sokağında bulunan çöp konteynerine atıldı.

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, vücudun diğer parçalarını arama çalışmalarını sürdürürken, cinayeti işleyen kişi ya da kişileri bulmak için harekete geçti. Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Mahmud'un ilk eşinden olan oğlu Odal Alhamdo'yu buldu. Alhamdo da ceset parçalarının babasına ait olduğunu teşhis etti. Polis şimdi, evi terk eden eşi Kheloud Adris ile 2 oğlunun bulunması için çalışıyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x