Denizden kadın cesedi çıkartıldı

19 Mart 2013 Salı 16:45

Sarayburnu açıklarında kimliği belirsiz bir ceset bulundu. İncelemelerde bir kadına ait olduğu tespit edilen ceset, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.Sarayburnu açıklarında suyun üzerinde ceset olduğunu gören vatandaşlar durumu...

Denizden kadın cesedi çıkartıldı

Sarayburnu açıklarında kimliği belirsiz bir ceset bulundu. İncelemelerde bir kadına ait olduğu tespit edilen ceset, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Sarayburnu açıklarında suyun üzerinde ceset olduğunu gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine bölgeye deniz polisi gönderildi. Kız Kulesi ile Sarayburnu arasını tarayan deniz polisi su üzerindeki cesede ulaştı. Polis botuna alınan ceset Fatih Kumkapı’daki Deniz Limanı Şube Müdürlüğü Adli Hizmetler Büro Amirliği Yasak Avcılıkla Mücadele Kısım Amirliği’ninin bulunduğu iskeleye çıkartıldı.

Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yaptığı ilk incelemede, cesedin bir kadına ait olduğu ancak tanınmaz halde bulunduğu öğrenildi. Üzerinden kimlik bilgisi çıkmayan kadının cesedi, ilk incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x