Devlet Bahçeli’ye 80 numaralı forma

30 Nisan 2013 Salı 10:35

Gölbaşı Belediyesi’ni ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye 80 numaralı forma hediye edildi. Osmaniye’nin plakası olan 80 numaralı forma hediye edilen Devlet Bahçeli, ‘11 kişilik takımda bana 80 numara vermişsiniz’ dedi.

Devlet Bahçeli'ye 80 numaralı forma

Devlet Bahçeli’ye 80 numaralı forma! MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gölbaşı Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyarette, Devlet Bahçeli’ye, üzerinde isminin yazdığı ve memleketi Osmaniye’nin plakası olan 80 numaralı forma hediye edildi.

Devlet Bahçeli, Gölbaşı'nda bir yapı malzemeleri mağazasının açışına katıldıktan sonra Gölbaşı Belediyesi’ne geldi. Devlet Bahçeli’ye memleketi Osmaniye’nin plakası olan 80 numaralı ve adının yazılı olduğu forma, Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ve Gölbaşı Belediyespor Kulubü Başkanı Ersin Pehlivan tarafından hediye edildi. Hediye edilen formayı alan Devlet Bahçeli, “11 kişilik takımda bana 80 numarayı vermişsiniz” dedi.

Gölbaşı Belediyespor Başkanı Ersin Pehlivan da, Devlet Bahçeli’nin sözleri üzerine “Sayın Genel Başkanım, yeni sistemde artık futbolcular memleketinin plaka numaralarını kullanıyor. Biz de sizin memleketiniz Osmaniye'nin plakasını yazdık” dedi.

“4 YILDA BÜYÜK HİZMETLER”

Bu arada Devlet Bahçeli’ye Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’nı ziyaretinde Gölbaşı Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetler sinevizyon gösterisiyle anlatıldı. Başkan Yakup Odabaşı, daha sonra Gölbaşı Belediyesi'nin projelerini anlattı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gölbaşı Belediyesi'nin 4 yıllık hizmetlerinin takdire şayan olduğunu belirterek, “Başkanımız Yakup Odabaşı Bey, Gölbaşı’na çok büyük hizmetler vermiştir” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x