Devlet hastanesini fotoğrafla görüntüledi

06 Şubat 2013 Çarşamba 12:25

Çocuğunun bakıcısını gece acile götüren Tuba Ünsal devlet hastanesini fotoğrafla görüntüledi. Her yerin çok pis olduğunu dile getiren Tuba Ünsal, ‘Özele git’ diyenlere de kızdı.

Devlet hastanesini fotoğrafla görüntüledi

 Ünlü manken ve oyuncu Tuba Ünsal, çocuğunun bakıcısını gece devlet hastanesine götürdü. Gördüğü manzara karşısında çok kızan Tuba Ünsal, devlet hastanesini fotoğrafla görüntüledi ve Twitter’da paylaşarak sert bir dille eleştirdi.

TUBA ÜNSAL DEVLET HASTANESİNİ FOTOĞRAFLARLA GÖRÜNTÜLEDİ

Tuba Ünsal, kızı Sare'nin mide kanaması geçiren bakıcısını devlet hastanesine götürdü. Acil serviste gördüklerine isyan eden ve paylaştığı fotoğraflarla hastaneyi sert bir dille eleştiren manken ve oyuncu Tuba Ünsal, ‘Peçete yok. Dezenfektan hiç yok’, ‘Bu gece Okmeydanı Devlet Hastanesi acil servisindeki doktorlara ve iş yapış şekillerine, adanmışlıklarına hayran kaldım’, ‘Hastaların suratı görünüyor olmasa bir sürü trajik fotoğraf var... Allah sabır versin hem doktorlara hem hastalara’ şeklindeki Tweet’leriyle tepkisini dile getirdi. Tuba Ünsal’ın eleştirilerine tepki gösteren takipçileri ise, Tuba Ünsal’a özel hastaneye gitmesini önerince bu kez takipçilerine de sinirlenen Tuba Ünsal, ‘Fotoğrafları paylaştığım andan beri aldığım 'özele git o zaman' yorumları çok sert. Kabullenmişiz yani durumu. Paran yoksa bu duruma eyvallah mı ediyoruz?’ dedi.
Yorum Gönder

@name x