Dinar'da silahlı çatışma: 1 ölü, 3 yaralı

18 Ocak 2013 Cuma 16:47

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde meydana gelen silahlı çatışmada 1 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı. Adliye Caddesi'nde meydana gelen çatışmanın alacak verecek meselesi yüzünden çıktığı öğrenildi. İddiaya göre, 'Malatyalı Hasan'...

Dinar'da silahlı çatışma: 1 ölü, 3 yaralı

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde meydana gelen silahlı çatışmada 1 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.

Adliye Caddesi'nde meydana gelen çatışmanın alacak verecek meselesi yüzünden çıktığı öğrenildi. İddiaya göre, 'Malatyalı Hasan' olarak bilinen H.M., kendisine ait kahvehane haciz yoluyla elinden alındı. Bu arada bir pastanenin sahibi Ş.B., söz konusu iş yerini almak istedi. H.M., Ş.B.'yi bu isteğinden vazgeçirmek için ikna etmeye çalıştı. Ancak ikili arasında tartışma çıktı. Olayın kavgaya dönüşmesi üzerine H.M., Ş.B.’yi kalbinden vurarak öldürdü. Olaya müdahale etmek isteyen M.B. ve A.N. de yaralandı. Diğer polis memurları H.M.'yi etkisiz hale getirerek gözaltına aldı.

Olaya müdahale eden polis, H.M. tarafından bacağından yaralandı. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne kaldırılan polis memuru, Afyon Kocatepe Üniversitesi'ne sevk edildi. Kolundan yararlanan M.B. ise tedavisinin ardından taburcu oldu.

Yorum Gönder

@name x