Edirne’de fırtınanın boyutu netleşmeye başladı

09 Mayıs 2015 Cumartesi 11:51

Edirne’de Perşembe akşam yaşanan fırtınada meydana gelen hasarın boyutu ortaya çıkmaya başladı.Konuyla ilgili açıklama yapan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, fırtınada biri ağır 3 kişinin yaralandığını belirterek hastanede yaralıların...

Edirne'de fırtınanın boyutu netleşmeye başladı

Edirne’de Perşembe akşam yaşanan fırtınada meydana gelen hasarın boyutu ortaya çıkmaya başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, fırtınada biri ağır 3 kişinin yaralandığını belirterek hastanede yaralıların tedavisinin sürdüğünü belirtti. Yaralıları ziyaret ettiğini belirten Şahin, “Herkesin başına gelebilecek bir durum. Çok ani olan bir olay. Can kaybının olmaması sevindirdi. Yalnız birinin durumu şu an ağır. O kişi de inşallah şifa bulur." diye konuştu.

Fırtınada 21 aracın pert olduğunu açıklayan Vali Şahin, şunları söyledi: “Fırtınada 6 tane okulun çatısı uçmuştur. Defterdarlık, vergi dairesi ve valilik merkez binalarında da çatı uçmaları oldu. Önümüzdeki günlerde bunları karşılamaya çalışacağız. Tabi vatandaşların da zararları mevcut, bunu biliyoruz. Bu konuda neler yapılabileceğini tespitler yapıldıktan sonra bir talepte bulunacağız.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x