Emniyet Erzincan’da Ocak Kapatmak İstedi

04 Mayıs 2013 Cumartesi 12:38

AKP’nin sözde çözüm süreci muhalefet avına dönüşüyor. Türkiye’ni her yanında akil insanlara gelen tepkileri bastırmak isteyen hükümet elinden geleni yapmaya çalışıyor. Akillere en büyük tepkiyi gösteren Ülkücüler olunca hükümetin hedefi de Ülkü Ocakları oluyor. Erzincan’da Emniyet Ocak kapatmak istedi.

Emniyet Erzincan'da Ocak Kapatmak İstedi

İşte Erzincan Ülkü Ocakları’nın Facebook sayfasında yapılan açıklama: “İlimizde bulunan akil(!) adamları korumak adına tedbir alan Erzincan Emniyet Müdürlüğü’ne mensup polis memurlarının bu gece İl Ocak Binamızın boşaltılıp kapatılması yönündeki talepleri gönüldaşlarımız tarafından reddedilince, Ülküdaşlarımız polis memurlarının orantısız güç kullanımına mâruz kalmıştır.
Peygamber Ocağı’nı terk etmemek adına İl Ocak Binamızda oturmak isteyen gençlerimiz emniyet görevlilerinin biber gazı ve coplarıyla yanıt bulmuştur..!!! Konu ile ilgili tepkimizi göstermek adına bütün Erzincan’lı hemşehrilerimizi yarın (04.05.2013) 12:00′da Cumhuriyet Meydanı’nda İl Ocak Başkanımızın basın açıklaması ile birlikte tepki göstermeye davet ediyoruz.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x