Erciş’te bayanlar Toplum Merkezi’nde buluşacak

05 Şubat 2013 Salı 12:28

Van Erciş’te TOKİ Afet Konutları’nın bulunduğu alana Erciş Kaymakamlığı tarafından yaptırılan Toplum Merkezi törenle açıldı.         Hafta içi ve hafta sonu her gün sadece bayanlara yönelik ve...

Erciş'te bayanlar Toplum Merkezi'nde buluşacak

Van Erciş’te TOKİ Afet Konutları’nın bulunduğu alana Erciş Kaymakamlığı tarafından yaptırılan Toplum Merkezi törenle açıldı.

        Hafta içi ve hafta sonu her gün sadece bayanlara yönelik ve tamamen ücretsiz olarak hizmet verecek Toplum Merkezi'nin açılışını Kaymakam Barboros Baran yaptı. Merkezin ilçeye hayırlı olması temennisinde bulunan Baran, “TOKİ Afet Konutları’nda kalan bayanlara yönelik sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere yer verecek Toplum Merkezi’nin açılışını yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Merkezimizde, sinema salonu, internet, kafeterya, spor kondisyon aletleri, uygulamalı mutfak, çocuk oyun salonu gibi sosyal içerikli etkinliklere yer verilecek. Ayrıca merkezimizde bayanların yeteneklerini geliştirebilmeleri için okuma-yazma, dikiş-nakış, bilgisayar, çinicilik, İngilizce, SBS, YGS, LYS, Açık Öğretim kurslarına da yer verilecek. Sadece bayanlara yönelik olarak hizmet verecek merkezimizde, bayanlar gönül rahatlığı içinde vakitlerini değerlendirebilirler.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x