ERDOĞAN'A MİTİNG ŞOKU ! SAHNEYE ÇIKAMADI

14 Mayıs 2015 Perşembe 16:37

Bir süre önce valilerin talimatlarına rağmen,. Diyarbakır ve İzmir'de miting şoku yaşayan Erdoğan, bir şok da Van'da yaşadı. Erdoğan'ın açılış adı altında yaptığı mitingin gerçekleştiği meydan boş kaldı. Bunun üzerine Erdoğan sahneye çıkmaktan vazgeçti. Erdoğan'ın katılım riskli nedeniyle bazı illerde gerçekleştirmeyi planladığı mitingleri iptal edebileceği konuşuluyor.

ERDOĞAN'A MİTİNG ŞOKU ! SAHNEYE ÇIKAMADI

 Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim mitinglerine devam etmek için bugün Van'a gitti. AKP'nin başkanı gibi davranan yaptığı bağımsızlık yeminini unutan cumhurbaşkanı Erdoğan mitinglerine devam ediyor.

Hafta sonu İzmir'de gerçekleştirdiği mitingte stadı dolduramayan Erdoğa'ın bu olayın ardından "Erdoğan'ın etkisi halk üzerinde kayboluyor" yorumlarına neden olmuştu.

"ERDOĞAN MİTİNGE ÇIKAMIYOR"

Bugün Van'da 15:00'de gerçekleştirilmesi beklenen mitinge beklenen katılım gerçekleşmeyince Erdoğan sahneye çıkmadı. Van'da miting alanından çekildiği iddia edilen miting görüntüleri güne bomba gibi düştü.

"Erdoğan rezil olmamak için Van'da mitinge çıkamıyor... " iddiasını yapan gazeteci Gökhan Kaya Twitter hesabından bir fotoğrafa paylaştı.

İşte Erdoğan'In alana çıkamamasına neden olan o miting alanı; 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

iftiracıya zulüm 3 yıl önce yorumlandı

Yalancı adiler adam olan yalan konuşmaz

3 Kişi beğendi.