Ereğli'de trafik kazası

28 Temmuz 2015 Salı 23:59

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde kamyonun altında kalan otomobil yaklaşık 15 metre sürüklendi.Kaza, Devrek yol ayrımı kavşağında meydana geldi. İddiaya göre, Gülüç istikametinden ilçe merkezine giden Metin Başel idaresindeki 67 TK 225 plakalı...

Ereğli'de trafik kazası

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde kamyonun altında kalan otomobil yaklaşık 15 metre sürüklendi.

Kaza, Devrek yol ayrımı kavşağında meydana geldi. İddiaya göre, Gülüç istikametinden ilçe merkezine giden Metin Başel idaresindeki 67 TK 225 plakalı otomobil, kavşaktan dönüş yapan Yılmaz Aydın'ın kullandığı bir inşaat firmasına ait 67 UA 483 plakalı kamyonun altına girdi. Yaklaşık 15 metre sürüklenen otomobil, içindekilere çevredeki vatandaşlar yardımına koştu. Sürücülerden Metin Başel kaza anını anlattı. Başel konuşmasında, "Biz yukarıdan geliyorduk. Kavşağa birlikte girdik. Ben sağındayım, o benim solumda. Ben hareket etim. O direk beni önüne aldı ve 15 metre sürükledi" dedi.

Kaza anını polise anlatan kamyon sürücüsü Yılmaz Aydın ise "Ne olduğunu anlamadım. İki araba peş peşe kalktık. Tampon düştü zannettim. Sağ aynaya baktım. Bir şey göremedim. Araba önümde dönmüş. Ben farlarını gördüm" ifadelerini kullandı.

Kaza sırasında otomobilde bulunan Sinem Metin Başel çiftinin çocukları Mustafa ise kazadan dolayı korkarak göz yaşlarına boğuldu.

Yaralananın olmadığı kazada raporların hazırlanmasının ardından araçlar olay yerinden kaldırıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x