Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Poyraz: Vergi bilinci önemli

26 Şubat 2013 Salı 16:27

Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, Vergi Haftası dolayısıyla Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ve Meclis Başkanı'nı ziyaret etti. Vergi Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor....

Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Poyraz: Vergi bilinci önemli

Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, Vergi Haftası dolayısıyla Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ve Meclis Başkanı'nı ziyaret etti.

Vergi Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Vergi Dairesi Başkanı Poyraz ETSO'ya ziyaret gerçekleştirdi. ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Meclis Başkanı Saim Akalın ve Meclis üyesi Nazım Akıllıoğlu ile bir araya gelen Poyraz, Vergi Haftası ile ilgili bilgiler verdi. Vergi bilincinin oluşması, mükellef ve tüketicilerin verginin bir vatandaşlık görevi olduğunu benimsemesi için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirten Poyraz, bu konuda herkese görev düştüğünü dile getirdi.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik, her platformda vergi ödemenin öneminden bahsettiklerine dikkat çekerek, ”Çalışan, üreten, kazanan bir toplumun birinci görevi vergisini eksiksiz vermektir. Bunu çocuklarımızdan başlayarak herkese anlatmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Vergi Dairesi Başkanı Poyraz daha sonra ETSO Başkanı Yücelik'e vergi konulu kokart taktı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x