Eşine kızan koca, otomobilini ateşe verdi

19 Mayıs 2013 Pazar 14:45

Mersin'de tartıştığı eşine kızan bir kişi, evinin önündeki otomobilini ateşe verdi. Alev alev yanan otomobil, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Şahsın eşi ise sinir krizleri geçildi.         Merkez...

Eşine kızan koca, otomobilini ateşe verdi

Mersin'de tartıştığı eşine kızan bir kişi, evinin önündeki otomobilini ateşe verdi. Alev alev yanan otomobil, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Şahsın eşi ise sinir krizleri geçildi.

        Merkez Toroslar ilçesi Kurdali Mahallesi'nde oturan Metin E. eşi ile henüz bilinmeyen bir sebeple tartıştı. Eşine öfkelenen Metin E., evinin önünde park ettiği ve yeni aldığı 33 RN 196 plakalı otomobilini ateşe verdi. Kısa sürede büyüyen alevler, otomobili sardı. Mahalle sakinleri itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen Mersin Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, yangına müdahale etti. Alevler kontrol altına alındı, otomobil kullanılamaz hale geldi. Evini de ateşe vermek isteyen şahıs, polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirildi. Şahsın eşi, yanan otomobilin başında sinir krizi geçirdi. Mahalle sakinleri, LPG'li aracın ateşe verilmesine tepki gösterdi. Polis ekipleri tarafından göz altına alınan Metin E. daha sonra serbest bırakıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x