'Eşini darp edip sıcak suyla haşladı' iddiası

24 Şubat 2015 Salı 19:17

Adana'da bir kişinin, karısını darp ettikten sonra üzerine kaynar su döktüğü iddia edildi. Sağ kolunda ikinci derece yanık oluşan Mehtap A. ise hastanede tedavi altına alınırken kaynar suyu kendisinin döktüğünü söyledi. Olay, merkez...

'Eşini darp edip sıcak suyla haşladı' iddiası

Adana'da bir kişinin, karısını darp ettikten sonra üzerine kaynar su döktüğü iddia edildi. Sağ kolunda ikinci derece yanık oluşan Mehtap A. ise hastanede tedavi altına alınırken kaynar suyu kendisinin döktüğünü söyledi.

Olay, merkez Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi'nde akşam saatlerinde yaşandı. İddialara göre, Fuat A.(46) eşi Mehtap A.(44) ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Fuat A., sobanın üzerindeki sıcak su dolu çaydanlığı eşine fırlattı. Çaydanlıktaki su, Mehtap A.'nın her iki kolunu da yaktı.

Komşuların haber verip ihbarda bulunması üzerine olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri önce kavgayı ayırdı. Daha sonra ise vücudunda yanık olan kadına ilk müdahaleyi yaptı. Acılar içinde kıvranan kadın, ambulansla Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Polis, eşini kaynar suyla haşlayan Fuat A.'yı gözaltına aldı. Mehtap A., hastanede, polise "Kaynar suyu üzerime kendim döktüm." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x