Fenerbahçe otobüsüne silahlı ve taşlı saldırı

04 Nisan 2015 Cumartesi 23:36

Süper Lig'in 26. hafta maçında Çaykur Rizespor ile deplasmanda karşılaşan ve sahadan 5-1 galip ayrılan Fenerbahçe'nin otobüsüne Trabzon'a dönüşte silahlı ve taşlı saldırıda bulunuldu. Saldırıda otobüsün şoförü Ufak Kıran (41)...

Fenerbahçe otobüsüne silahlı ve taşlı saldırı

Süper Lig'in 26. hafta maçında Çaykur Rizespor ile deplasmanda karşılaşan ve sahadan 5-1 galip ayrılan Fenerbahçe'nin otobüsüne Trabzon'a dönüşte silahlı ve taşlı saldırıda bulunuldu. Saldırıda otobüsün şoförü Ufak Kıran (41) yaralandı. Şoförün Rize'nin Gündoğdu nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

Rize Şehir Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ardından İstanbul'a dönmek için Rize'den ayrılan Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce Sürmene-Araklı arasında silahlı ve taşlı saldırıda bulunuldu. Saldırıda otobüs şoförü Ufuk Kıran ağır yaralandı. Sürmene Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kıran'ın, Rize'nin Gündoğdu nüfusuna kayıtlı, evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenildi. Ayrıca araç şoförünün Çaykur Rizespor'da yardımcı antrenörlük yapan Tevfik Kıran'ın da kardeşi olduğu bilgisine ulaşıldı.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x