Fethiye hafta sonuna kadar yağmurlu

07 Şubat 2013 Perşembe 15:29

Muğla'nın Fethiye ilçesinde gece başlayan ve sabaha kadar aralıklarla devam eden yağmur, ilçede hava sıcaklıklarının düşmesine neden oldu. Fethiye'de son bir hafta içerisinde 20 derecenin üzerine çıkan hava sıcaklıkları 11 dereceye kadar...

Fethiye hafta sonuna kadar yağmurlu

Muğla'nın Fethiye ilçesinde gece başlayan ve sabaha kadar aralıklarla devam eden yağmur, ilçede hava sıcaklıklarının düşmesine neden oldu. Fethiye'de son bir hafta içerisinde 20 derecenin üzerine çıkan hava sıcaklıkları 11 dereceye kadar geriledi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, yağışlı havaların hafta sonuna kadar devam edeceği bildirildi. Yağışlı hava nedeniyle ilçedeki hava sıcaklıklarının 8 dereceye kadar düşeceği açıklandı. Geçtiğimiz hafta sonundan itibaren Fethiye yazdan kalma günler yaşıyordu. İlçedeki hava sıcaklıkları 20 derecenin üzerine çıkmıştı. Dün gece başlayan ve aralıklarla devam eden yağışlı hava, yazdan kalma günleri sona erdirirken yağmur nedeniyle insanlar adeta evlerine kapandı.

        Fethiye kordon boyu boş kalırken, yağışlı hava fotoğraf karelerine farklı enstantaneler takıldı. Şemsiyeleriyle yağmurdan korunmaya vatandaşların kordondaki telaşı ve ilçenin yağmur altındaki genel görüntüsü objektiflere yansıdı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x