Genç kadın başı ezilip boğazı kesilerek öldürüldü

17 Mayıs 2013 Cuma 17:47

İzmir'in Buca ilçesindeki ormanlık alanda, bir çocuk annesi Sibel Özkişi başı ezilmiş ve boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma, cesedin Denizli'de kargoculuk yapan H.C. tarafından kiralanan...

Genç kadın başı ezilip boğazı kesilerek öldürüldü

İzmir'in Buca ilçesindeki ormanlık alanda, bir çocuk annesi Sibel Özkişi başı ezilmiş ve boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma, cesedin Denizli'de kargoculuk yapan H.C. tarafından kiralanan bir otomobilden atıldığını belirledi. Yapılan incelemede, genç kadının katiliyle dakikalarca boğuştuğu da ortaya çıktı.

Olay, sabah saatlerinde Yıldızlar mevkisinde meydana geldi. Pazarcılık yaptığı öğrenilen bir vatandaş, "20" plakalı bir otomobilden bir kadının atıldığını gördü. Atan kişinin kaçtığını gören şahıs, jandarmaya bildirdi. İhbar üzerine yolları kesen ekipler, aramalara rağmen otomobili bulamadı. Cesedin olduğu yere giden jandarma ekipleri, 30 yaşlarında ve üzerinde kıyafetleri bulunan, başı ezilmiş ve boğazı bıçakla kesilip öldürülmüş bir kadın cesedi buldu. Çantası ve cep telefonunu da bulamayan ekipler, boynunda "Sibel" yazılı altın kolye olduğunu gördü. Öldürülen kadının vücudunda, 10'a yakın bıçak darbesi tespit edildi. İncelemede cesedin, Karabağlar ilçesinde oturan 36 yaşındaki Sibel Özkişi'ye ait olduğu belirlendi. Bir yıl önce Denizli'den taşındığı, H.C. ile zaman zaman aynı evde kaldığı, iki ay öncede ondan dayak yediği için karakola gidip şikayetçi olduğu öğrenildi. Ceset otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken jandarma ekipleri, Denizli'den söz konusu arabayı kiralayan zanlı H.C.'yi bulmak için çalışma başladı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x