Genç kadın birlikte yaşadığı kişiyi öldürdü

30 Mart 2013 Cumartesi 06:46

İzmir’in Buca ilçesinde, Bahar Ç. (25), birlikte yaşadığı ileri sürülen Yaşar Uysal’ı (35) bıçaklayarak öldürdü. Bahar Ç., daha sonra eve gelen polis ekibine teslim oldu. Olay, Ufuk Mahallesi 845 sokak numara 24/A’da bulunan evde meydana...

Genç kadın birlikte yaşadığı kişiyi öldürdü

İzmir’in Buca ilçesinde, Bahar Ç. (25), birlikte yaşadığı ileri sürülen Yaşar Uysal’ı (35) bıçaklayarak öldürdü. Bahar Ç., daha sonra eve gelen polis ekibine teslim oldu.

Olay, Ufuk Mahallesi 845 sokak numara 24/A’da bulunan evde meydana geldi. Birlikte yaşadıkları öğrenilen Bahar Ç. ile oto elektrikçiliği yapan ve bir süredir işsiz olduğu belirtilen Yaşar Uysal arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Bahar Ç. bıçakla Yaşar Uysal’ı göğsünden bıçaklayarak ağır şekilde yaraladı. Komşular, evden yükselen çığlıkları duyarak durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, Yaşar Uysal’ı evde bıçakla ağır yaralanmış olarak buldu. Ambulansla hastaneye kaldırılan Uysal, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bahar Ç. ise eve gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x