GİZLİ ERMENİDEN İTİRAF “MÜSLÜMANDAN DAHA ÇOK MÜSLÜMAN GÖRÜNDÜK” GİZLİ ERMENİLER

21 Temmuz 2020 Salı 14:47

ATINI İTİNİ NALLAYAN “GİZLİ ERMENİ” TÜRK'E SALDIRIYOR! Kimliğini gizleyen özellikle kendini Müslüman Kürt olarak tanıtan "Gizli Ermeniler" vb. başka dine etnik kökene ait olduğunu gizleyenlere hiç kimse bu ülkede ayırım yapmadı. Altı asır herkes etnik kökenini dinini yaşadı 1915 öncesi Ermeni Taşnak çetelerin Türk soykırımı yapması Ermenilerin kendi kimliğini gizlemesine yol açmıştır. Bu suçsa ayıpsa bu ayıbın sorumlusu Türk Milleti, Osmanlı ve T.C değildir . Bunun için alçakça bu mazlum Türk Milletini, Osmanlı’yı "katil soykırımcı" ilan etmek Ermeni Diaspora ağzı, gizli Ermeni uzantılarının dilidir. Bir insan Müslümanlık iddiası ile Türk düşmanlığı yapıyorsa mutlaka "Gizli Ermeni" olma ihtimali vardır. Açıkça kendini ifade edemeyen atını itini nallayan Türk’e saldırıyor. Türk milleti şayet soykırım yapsa 500 yıl önce yapardı. Bunu dünyanın ruhu duymazdı. Konu ile alakalı Aslan Bulut'un çok güzel bir kitabı ve yazısı var. Kitabın adı Türkiye’de "Gizli Ermeniler!" İşte o makale: 

GİZLİ ERMENİDEN İTİRAF 'MÜSLÜMANDAN DAHA ÇOK MÜSLÜMAN GÖRÜNDÜK” GİZLİ ERMENİLER
Van’daki Akdamar Kilisesi’nde ayin yapılmasından sonra bölgede yaşayan gizli Ermeniler kendilerini açığa çıkarmaya başladı ve kimliklerine “Hristiyan” yazdırmak için sıraya girdi. Bu kişilerin çoğu şimdiye kadar “Müslüman Kürt” olduklarını söylüyordu. 
Asıl kimliğini açıklayanlar arasında, Türkiye Ermenileri Patrikliği Genel Vekili Aram Ateşyan’ın ablasının torunları 33 yaşındaki Mesure Kaplan ve 28 yaşındaki Cihan Beskisiz de var. 
Mesure Kaplan, Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “Müslüman komşularımızın, iş arkadaşlarımızın arasında bir Müslüman gibi davrandık. Hatta, davranışlarımızla Müslüman pek çok komşumuzdan daha Müslüman olduğumuzu bile söyleyebilirim. Yoksa aile içinde ve bizim gibi olanlar arasında her zaman Ermeni kimliğimizi korumaya çalıştık” dedi. 
Demek ki Müslümana Müslümanlık taslayanlara dikkat etmek gerekiyor!
* * *
Aram Ateşyan da “Türkiye’nin dört bir yanından, Tunceli’den, Trabzon’dan, Kastamonu’dan gençler aile kökenlerini araştırmak için bize geliyor. Ya komşusundan çekiniyor ya da çalışacağı yerden kovulacağından korkuyor. Oysa, ülkemiz demokratikleştikçe, insan hakları kökleştikçe binlercesi dinine geri dönecektir” dedi. Ateşyan, “Korkular ortadan kalktıkça kendi dinine dönenler artacak, Anadolu çok renklenecek, şenlenecek. Birden bire görecekler ki binlerce Ermeni varmış yanlarında, haberleri yokmuş” diye konuştu.
* * *
Biliyorsunuz bizim konu ile ilgili “Gizli Ermeniler” adlı bir kitabımız var. Şu sıralarda Ermeni meselesiyle ilgili kitaplar arasında en çok satanların başında geliyor. 
Hırant Dink, öldürülmeden önce bu konuyu araştırıyordu ve Türkiye’deki gizli Ermeniler hakkında “300 bin rakamının abartılı olduğunu düşünmüyorum. Bence daha da fazladır. Diasporaya bunu sıkça söylüyorum. Türkiye’de tek kişinin varlığını bilmek, ruh hâline yardım etmek, yurtdışında alınmış yüzlerce parlamento kararından ehemmiyetlidir” diyordu. 
Ardından Türkiye’nin önemli görevlerde bulunmuş bir diplomatı ve bir dönem AB ile ilişkilerin teslim edildiği kişi olan Volkan Vural, Neşe Düzel’e konuşmuş ve “Devlet Ermenilerden özür dilemeli, Ermeni ve Rumlar tekrar eski topraklarına dönsün, tekrar vatandaş olsun” demişti... 
Ali Kırca’nın Siyaset Meydanı programında, Korkut Özal, Turgut Özal’ın Cumhurbaşkanı iken kendisine Türkiye’nin adının “Anadolu Cumhuriyeti” olarak değiştirilmesinden söz ettiğini açıklamıştı. Ali Kırca, Korkut Özal’a dönerek, “Turgut Özal bir ara ’Ben de Kürt olabilirim’ dediği için soruyorum. Siz Kürt müsünüz?” diye sormuş, Korkut Özal, karışık bir etnik yapıya sahip Malatya’nın yüzde 40’ının Ermeni olduğunu iddia ederek, annesinin Osmanlı aşiretinden geldiğini, babasının karışık olduğunu söylemişti.
* * *
Demek istediğim şu ki kimliklerini gizlemek zorunda olan insanlar, hangi makama gelirse gelsin içinde yaşadıkları topluma karşı gizli bir isyan halindedir. Kimliğini gizlemek, psikolojik rahatsızlığa yol açar. Yabancı gizli servisler bunların bir kısmını çocukken keşfederek yetiştirir, devletin içinde önemli makamlara getirdikten sonra kendi isteklerini yerine getirmelerini ister. 
Bunlara istihbarat dilinde “koza” denilir. 
Türkiye’nin bir “Gizli Ermeniler” meselesi vardır. 
Hırant Dink, bir Ermenistan gezisinde oradaki muhataplarına
“Siz 1.5 milyon kişiden bahsediyorsunuz. 
Oysa aynı dönemde yaklaşık 500 bin Ermeni, din değiştirip Türk olmuştu. Bunları neden dikkate almıyorsunuz?” diye sormuş, muhatabı da “Bu konunun gündeme gelmesi, davamıza zarar verir” cevabını vermişti. 
Demek ki şimdi bu politikadan vazgeçtiler. 
Bence Türkiye’nin asıl meselesi, devletin içindeki gizli Ermenilerdir.


22.09.2010
Arslan BULUT / Yeniçağ
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 7

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Leyla Filiz 3 gün önce yorumlandı

Meclisin ici dolu...Turkiyedeki partilerin ici dolu..Ulkenin ici dolu bunlardan.. hat 15 temmutda kopfunun ustunde askerin kafasini kesen.. dovende bunlar..ulkenin dinini mahfedende bunlar ..Turkiyenin ici irin kayniyo.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ferhat 2 hafta önce yorumlandı

Adamlar soyunu sopunu araştırmış ve dedelerinin dinine milliyetine sahip çıkmak istemiş. Abartılacak birşey yok. Vatan millet diyip ülkeyi parsel parsel satanlara bakın önce.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

neden kaybediyoruz bundan 2 hafta önce yorumlandı

gizli ermeniden ziyade gizli yahudi de çok hemde en üst mevkilerde şirketlerden tutun kamunun üst idarelerinden çoğu türk sandığımız siyasi partilerine kadar hatta toplumda önemli yeri olan vakıf ve cemaat ve derneklere kadar.

3 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

kriptocular en çok nerede 2 hafta önce yorumlandı

bunlar hem müslüman hem türkçü görünümde olanları daha çok yani bu frekansta olan insanların üst temsilcileri hepsi ya amerikancı ya ingilizci ya soros gibi sermayeci ya da ermenici ama müslüman türk kisvesi ile kendilerini iyi kamufle ediyorlar.

3 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Alpiko 2 hafta önce yorumlandı

Aynı akp

4 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Süleyman Şah 2 hafta önce yorumlandı

gizli ermenilerin açığa çıkması güzel birşey bu adamlara zulüm olmuş yıllarca....

1 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Süleyman Şah 2 hafta önce yorumlandı

gizli ermenilerin açığa çıkması güzel birşey bu adamlara zulüm olmuş yıllarca....

1 Kişi beğendi.