Göçük altında can veren 3 kişi defnedildi

29 Haziran 2015 Pazartesi 19:09

Niğde'nin Altunhisar ilçesinde tek katlı kerpiç bir evin çökmesi sonucu enkaz altında kalarak ölen 3 kişinin cenazesi gözyaşları arasında toprağa verildi.Niğde'de gece etkili olan yağmur, kentte 4 kişilik ailenin oturduğu kerpiç evin...

Göçük altında can veren 3 kişi defnedildi

Niğde'nin Altunhisar ilçesinde tek katlı kerpiç bir evin çökmesi sonucu enkaz altında kalarak ölen 3 kişinin cenazesi gözyaşları arasında toprağa verildi.

Niğde'de gece etkili olan yağmur, kentte 4 kişilik ailenin oturduğu kerpiç evin çökmesine neden oldu. 1'i çocuk 3 kişinin öldüğü göçükte, 1 kişi de ağır yaralandı. Hayatını kaybeden Remzi Sabanlı, Zeliha Durukan ve Nurcan Durukan'ın cenazeleri otopsi için Adana Adli Tıp'a getirildi. Otopsileri yapılan Remzi Sabanlı ile Zeliha ve Nurcan Durukan'ın cenazeleri Altunhisar Çarşı Camii'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazından ardından şehir mezarlığına gözyaşları arasında defnedildi.

Öte yandan, göçük altından yaralı olarak çıkarılan Fadimana Sabanlı'nın ise Kayseri Tıp Fakültesi'nde tedavisi sürüyor. Fadimana Sabanlı'nın vücudunda kırıkların olduğu ancak hayatı tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x