Güngören Kaymakamlığına molotof bombalı saldırı

15 Şubat 2013 Cuma 00:29

Güngören Kaymakamlığı'na ses ve molotof bombasıyla saldırı yaıldı. Saldırganların yüzünü puşiyle gizlediği öğrenildi.Olay, Güngören Merkez Mahallesi Ünlü Sokak'taki Güngüren Kaymakamlık binasında meydana geldi. Saat 23.00 sıralarında...

Güngören Kaymakamlığına molotof bombalı saldırı

Güngören Kaymakamlığı'na ses ve molotof bombasıyla saldırı yaıldı. Saldırganların yüzünü puşiyle gizlediği öğrenildi.

Olay, Güngören Merkez Mahallesi Ünlü Sokak'taki Güngüren Kaymakamlık binasında meydana geldi. Saat 23.00 sıralarında kimliği belirsiz 3 kişi kaymakamlık binasının birinci katına molotof kokteyli ve ses bombası attı. Saldırı sonrası kaymakamlık binasında yangın çıktı. Olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerin yangına zamanında müdahale etmesiyle yangın kısa sürede söndürüldü. Yangının söndürülmesinin ardından olay yeri inceleme ekipleri, olayı inceledi.

Molotof saldırısını 3 kişinin attığını söyleyen görgü tanığı Ömer Faruk: "Olay biranda gelişti. Önce ses bombası attılar. Daha sonra 3 kişi aynı anda molotof bombası attı. Molotoflardan bir tanesi camdan içeri girdi. Diğer molotofları da dışarıya attılar. Molotofları atanlar hızlı bir şekilde olay yerinden kaçtı. Yüzlerini puşiyle gizlemişlerdi. Saldırıdan sonra kaymakamlığın içi duman oldu. İtfaiye ekipleri olaya hemen müdahale etti."

Polis ekiplerin incelemesi devan ederken, saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x