Gürsel Tekin nakliyeci esnafını ziyaret etti

06 Mayıs 2015 Çarşamba 12:04

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, seçim çalışmaları kapsamında Haydarpaşa’da nakliyeci esnafını ziyaret etti. Tekin, nakliyecilerin çok ciddi sorunları olduğuna dikkat çekerek, “Bir CHP iktidarı ile çok kısa...

Gürsel Tekin nakliyeci esnafını ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, seçim çalışmaları kapsamında Haydarpaşa’da nakliyeci esnafını ziyaret etti. Tekin, nakliyecilerin çok ciddi sorunları olduğuna dikkat çekerek, “Bir CHP iktidarı ile çok kısa süre içerisinde çözülür.” dedi.

Gürsel Tekin, Haydarpaşa’da Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi. Esnafla çay içip kahvaltı yapan Tekin, nakliyecilerin ciddi sorunlarının olduğunu ancak bu sorunların çözülemeyecek nitelikte olmadığını belirtti.

Tekin ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, “Kooperatif başkanımız ve esnafın taleplerini aldık. Bu talepleri aslında biz 2012 yılında Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki toplantılarda bu sorunların tamamını biliyorduk. Bir kanun teklifi olarak verdik ama ne yazık ki sayısal çoğunluk iktidarda olduğu için bunları yapamadık. Bir CHP iktidarı ile çok kısa süre içerisinde çözülür.” ifadelerini kullandı.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x