HALAÇOĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA GELDİ !

13 Temmuz 2015 Pazartesi 10:32

Halaçoğlu'ndan ilk değerlendirme.

HALAÇOĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA GELDİ !

 BMM grup başkanvekilliği görevinden alınan MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu görevden alma kararı sonrası ilk değerlendirmesini facebook hesabından yaptı.

"Hiçbir kırgınlık ve alınganlık içinde değilim." ifadesini kullanan MHP'li Halaçoğlu "her kademede partimin ve milliyetçi fikrin bir neferi olarak hizmete devam edeceğim" dedi.

İşte Halaçoğlu'nun yaptığı o açıklama:

"Bugün itibariyle MHP grup başkan vekilliği görevimden alınmış bulunmaktayım. Hiçbir kırgınlık ve alınganlık içinde değilim. Göreve layık gören başta genel başkanımız olmak üzere destek olan bütün dava arkdaşlarıma teşekkür ederim. Görevlendirildiğim andan itibaren bütün gücümle hizmet etmeye çalıştım. Bugünden sonra da her şart ve ortamda, her kademede partimin ve milliyetçi fikrin bir neferi olarak hizmete devam edeceğimi, ülkümüzün makam ve mevkiyle ölçülemeyeceği şuurunda olarak bütün dava arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Herşey Türkiyemiz ve Türk Milleti içindir."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

cCc 3 yıl önce yorumlandı

Yeter artık sayın bahçeli artık sizde değerlerimize sahip çıkın kustür küstü r nereye kadar harekete zarar veriyorsunuz

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ahmet kadak 3 yıl önce yorumlandı

Neler oluyor ginebu partide bu ne yahu meral aksener sinan ogan yusuf hallacoglu ucudemi suclu birakin yahu bu isi suclu kimse o istifa etsinyeterin artik milleti cileden cikarmayin

0 Kişi beğendi.