Hapis cezası alan Selmanoğlu'ndan aklanacağı sözü

28 Mart 2013 Perşembe 16:42

Elazığ 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 1 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, vatandaşların karşısına çıkarak aklanacağı sözünü verdi.Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu,...

Hapis cezası alan Selmanoğlu'ndan aklanacağı sözü

Elazığ 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 1 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, vatandaşların karşısına çıkarak aklanacağı sözünü verdi.

Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, belediyenin girişinde açıklama yaparak kendisini desteklemeye gelenlere teşekkür etti. Selmanoğlu, “Allah sizlerden razı olsun. İnanın ben buraya gelirken arkadaşlarım 'sadece birkaç kişi destek vermek için toplandı' dediler. Bende onlarla 'kahve içeyim' dedim. Emin olun bu durumdan haberdar olmayan çok sayıda kişi bilgi sahibi olsaydı, burada on binler olurdu." dedi.

“Bütün her şey gelip geçici. Vallahi bizim makam sevdamız yok.” diyen Selmanoğlu: “Beni tanıyanlar bunu çok iyi biliyor. Bunlar gelip geçer, biz Yaradana sığınmışız. Hukuk açısından da avukatımız Aziz Dinç beyefendi gerekeni yapıyor. Bizim hukuka son derece büyük bir saygımız var. Temyiz başvurusu yapıldı ve Allah’ın izniyle biz bu davadan beraat edeceğiz." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x