Hastane bahçesine bırakılan valiz, bomba paniği yaşattı

06 Ağustos 2015 Perşembe 12:57

Kayseri'de Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde bir çöp kutusunun yanına bırakılan valiz, bomba paniği yaşanmasına neden oldu. Son günlerde artan terör olayları şüpheli paketlere karşı vatandaşı ve polisi daha duyarlı hale getirdi....

Hastane bahçesine bırakılan valiz, bomba paniği yaşattı

Kayseri'de Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde bir çöp kutusunun yanına bırakılan valiz, bomba paniği yaşanmasına neden oldu.

Son günlerde artan terör olayları şüpheli paketlere karşı vatandaşı ve polisi daha duyarlı hale getirdi. Merkez Kocasinan ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4. Blok MR servisi bahçesine bırakılan şüpheli valiz, ihbar üzerine bomba paniği yaşattı. Çöp kutusu yanına bırakılan valizin polise haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis geldi. Çevrede geniş güvenlik önlemi alındı. Valizin bulunduğu alan emniyet şeridine alınırken vatandaşlar da olay yerinden uzaklaştırıldı. Güvenlik önlemleri alındığı sırada bir vatandaş valizin kendisine ait olduğunu söyleyerek valizi almak istedi. Ancak valiz bomba imha uzmanlarının gözetiminde açıldı. Boş çıkan valiz, sahibi olduğunu söyleyen kişiye tutanak tutularak teslim edildi. Emniyet şeridinin kaldırılması ve polislerin olay yerinden ayrılmasıyla hastane bahçesindeki alarm durumu normale döndü.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x