Hastane penceresinden atlayan hasta hayatını kaybetti

30 Nisan 2015 Perşembe 14:07

Zonguldak’ta tedavi gördüğü hastanenin 11. kat penceresinden zemindeki teras katına atlayan bir genç, yaşamını yitirdi. Hastanenin 5. katındaki dahiliye servisinde tedavi gören Ufuk Kocabıyık(26), dün gece saatlerinde 11. kata çıkarak, pencereden...

Hastane penceresinden atlayan hasta hayatını kaybetti

Zonguldak’ta tedavi gördüğü hastanenin 11. kat penceresinden zemindeki teras katına atlayan bir genç, yaşamını yitirdi.

Hastanenin 5. katındaki dahiliye servisinde tedavi gören Ufuk Kocabıyık(26), dün gece saatlerinde 11. kata çıkarak, pencereden kendini aşağıya attı.

İddiaya göre İstanbul'da bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışan Kocabıyık, geçtiğimiz pazartesi günü Devrek ilçesindeki ailesinin yanına geldi. Kocabıyık, bir gün sonra rahatsızlanarak Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Acil serviste yapılan muayenesinde ilaç içme ve madde kullanımından dolayı rahatsızlandığı belirlenen Kocabıyık, hastanenin Dahiliye servisine yatırıldı.

Gece saatlerinde yattığı servisten üst katlara çıkan Kocabıyık, pencereden atladı. Zemin kattaki terasa düşen genç, yaşamını yitirdi. Kocabıyık, savcının talimatıyla hastanenin morguna kaldırıldı.

Bu arada Kocabıyık’ın, memleketine gelmeden önce bonzai kullanırken yakalandığı öğrenildi.

Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x