HEPAR'dan Kadıköy'de Terör Yürüyüşü

02 Şubat 2013 Cumartesi 19:25

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) İstanbul İl Başkanlığı 'Terörle müzakere edilmez, mücadele edilir' adlı yürüyüş düzenledi.

HEPAR'dan Kadıköy'de Terör Yürüyüşü

 Söğütlüçeşme metrobüs istasyonu önünde toplanan partililer, çeşitli sloganlar atarak, ellerindeki Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle Kadıköy İskele Meydanı'ndaki Atatürk heykeli önüne kadar yürüdü.

Partililer, burada saygı duruşunda bulunarak, İstiklal Marşı'nı okudu.

HEPAR Genel Sekreteri Mehmet Işık, yaptığı açıklamada, partilerinin, al bayrağın altındaki neferleri ile toprağın her karışını korumak için ettiği yeminden geri dönmeyeceğini söyledi.

Işık, “Yıllardır Türkiye Cumhuriyeti'nin Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları tarafından atılan sağlam temellerini yıkmaya çalışan, bölünmez ulusal bütünlüğümüze göz diken gafillere bir tek sözüm var; Boşuna kürek çekmeyin. Partimizin cesur neferleri bu vatanın sahipsiz olmadığını gösterecektir” diye konuştu.

Polisin yoğun güvenlik önlemi aldığı yürüyüş ve basın açıklamasının ardından partililer dağıldı.

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ertekin 5 yıl önce yorumlandı

vatanın birliği - milletin dirliğinden samimiyetle yana olanlar,kendilerine en yakın gördükleri partiye katılmalıdırlar.başka türlü hareketler sayıca az olan türk milliyetcilerini bozma gayretleridir.

0 Kişi beğendi.