Hınıslıoğlu: Yakutiye'nin eğitim projelerine desteğe hazırız

26 Şubat 2013 Salı 16:25

Erzurum Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı, Erzurum Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Hınıslıoğlu’nu ziyaret etti. Hınıslıoğlu, Borsa olarak kaymakamlığın eğitim projelerine destek olmaya hazır olduklarını dile getirdi....

Hınıslıoğlu: Yakutiye'nin eğitim projelerine desteğe hazırız

Erzurum Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı, Erzurum Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Hınıslıoğlu’nu ziyaret etti. Hınıslıoğlu, Borsa olarak kaymakamlığın eğitim projelerine destek olmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kurt'la ETB Başkanı Hakkı Hınıslıoğlu'na ziyarette bulundu. Kaymakam Katırcı, çalışmalarında ETB'nin ve Yönetim Kurulu Başkanı Hınıslıoğlu’nun desteğini her zaman hissettiklerini söyledi. Katırcı, gerçekleştirdikleri çeşitli projelerde çekinmeden ETB'nin kapılarını çaldıklarını ifade etti.

    Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hınıslıoğlu, Kaymakam Katırcı’nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirtti. Hınıslıoğlu, ETB olarak eğitime önem verdiklerini dile getirerek, "Borsa olarak eğitimi önemsiyoruz. Eğitimle ilgili her türlü çalışmalarınıza destek vermeye hazırız." şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x