Hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansıdı

22 Mayıs 2013 Çarşamba 14:51

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen hırsızlık olayı iş yeri güvenlik kamerasına yansıdı. İş yeri kasasından 200 TL'yi alarak çıkan 2 çocuk, emniyet ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı.     Olay, Orhanlar...

Hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansıdı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen hırsızlık olayı iş yeri güvenlik kamerasına yansıdı. İş yeri kasasından 200 TL'yi alarak çıkan 2 çocuk, emniyet ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı.

    Olay, Orhanlar Mahallesi Yalı Caddesi'nde bulunan oto yıkma dükkânında meydana geldi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde küçük çocuğun iş yerinde kimsenin olmadığı sırada iş yerine arkadaşı E.S (14) ile gelen A.D (13) arkadaşı E.S yi gözcü olarak dışarıda bıraktıktan sonra dükkâna girdi. Kısa süre etrafı inceliyormuş gibi yapan A.D. daha sonra kasayı açarak kasada bulunan 200 TL yi alarak dükkândan çıktı.

    Akşam iş yeri sahibi tarafından para da eksik olduğunun belirlenmesinin ardından güvenlik kameraları incelendi. Kameralarda A.D.'nin paraları aldığını gören iş yeri sahibi Volkan Karaahmetoğlu polise haber verdi. Asayiş ve Merkez Karakol Amirliği ekipleri, olayı gerçekleştiren A.D. ve E.S.'yi kısa sürede yakaladı.

    İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen E.S. ve A.D. savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x