Hostes yolcunun üzerine sıcak su dökünce, pilot iniş önceliği istedi

17 Mart 2015 Salı 12:46

Türk Hava Yolları’nın (THY) Ankara-İstanbul seferini yapan uçağında hostes bir yolcunun üzerine sıcak su döktü. Kabin görevlisinin durumu bildirmesi üzerine pilot, Atatürk Havalimanı’na iniş için öncelik istedi. THY’nin Ankara-İstanbul...

Hostes yolcunun üzerine sıcak su dökünce, pilot iniş önceliği istedi

Türk Hava Yolları’nın (THY) Ankara-İstanbul seferini yapan uçağında hostes bir yolcunun üzerine sıcak su döktü. Kabin görevlisinin durumu bildirmesi üzerine pilot, Atatürk Havalimanı’na iniş için öncelik istedi.

THY’nin Ankara-İstanbul seferini gerçekleştiren Boeing 737 tipi uçağının havalanmasından 20 dakika sonra kabin memurları yolculara ikram hizmetine başladı. 2179 sefer sayılı uçakta bu sırada bir business class yolcusu, kabin görevlilerinden çay talebinde bulundu. Kabin görevlileri de yolcunun bu isteği üzerine çay servisi yapmak üzere sıcak su getirdi. Görevli kabin memuru yolcuya çay vereceği sırada kazara sıcak su yolcunun üzerine döküldü. Kabin görevlilerinin durumla ilgili bilgi vermesi üzerine uçağın pilotu, Atatürk Havalimanı’na iniş için yaklaşma yaptığı sırada hava trafik kontrolöründen iniş önceliği talebinde bulundu.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x