İlkadım'da sokaklar kilim desenli taşlarla süsleniyor

04 Ocak 2013 Cuma 14:33

Samsun merkeze bağlı İlkadım Belediyesi Fen işleri ekipleri, ilçe genelindeki ana cadde ve sokakları kilim desenli kilitli taşlarla nakış gibi işliyor.        Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler,...

İlkadım'da sokaklar kilim desenli taşlarla süsleniyor

Samsun merkeze bağlı İlkadım Belediyesi Fen işleri ekipleri, ilçe genelindeki ana cadde ve sokakları kilim desenli kilitli taşlarla nakış gibi işliyor.
    
    Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçe genelinde başlattığı çalışma atağı hız kesmeden devam ediyor. Pazar Mahallesi Tataroğlu, Hastane, Mukayitzade, Ferah, Necatiefendi sokaklarının yollarını kilim desenli taşlarla döşeyen ekiplerin çalışmaları vatandaşlardan ve çevre esnaflarından takdirini kazandı.

    İlçeyi daha güzel ve modern bir ilçe kimliğine taşımak için çalıştıklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Ekip olarak ilçemizin ticaret merkezi olması doğrultusunda hızla büyümesi için elimizdeki bütün imkânlarla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Özellikle ilçe merkezindeki ana cadde ve bazı sokakları renkli kilit taşı ile kilim motifi şeklinde döşedik.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x