İmam nikahlı eşini bıçaklayan zanlıya linç girişimi

04 Ocak 2013 Cuma 13:24

Tuzla’da, ayrılmak isteyen imam nikahlı eşini bıçaklayan şahıs, olayı gören vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. Yaralı kadın hastaneye kaldırıldı, ağır şekilde dövülen zanlı ise hastanedeki ilk müdahalenin ardından gözaltına...

İmam nikahlı eşini bıçaklayan zanlıya linç girişimi

Tuzla’da, ayrılmak isteyen imam nikahlı eşini bıçaklayan şahıs, olayı gören vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. Yaralı kadın hastaneye kaldırıldı, ağır şekilde dövülen zanlı ise hastanedeki ilk müdahalenin ardından gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Semra Araklı (21) imam nikahlı eşi Hamit Derinsu’dan (37) ayrılmak istedi. Bu duruma sinirlenen Hamit Derunsu, genç kadını kalçasından ve sırtından bıçakladı. Uyarılara rağmen Semra Araklı’ya bıçak sallamaya devam eden Derinsu, vatandaşlar tarafından dövüldü. Zanlıyı linç edilmekten polis kurtardı.

Genç kadın sağlık ekiplerince Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hastanede ilk müdahalesi yapılan Derinsu ise gözaltına alındı.

Zanlı polise verdiği ifadede, imam nikahlı eşini ayrılmak istediği için bıçakladığını anlattı. Zanlının, kasten yaralama ve kadına şiddetten kaydının bulunduğu öğrenildi. Zanlı polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x