İskenderun’da ekmek arası balık izdihamı

29 Mart 2015 Pazar 09:25

Hatay’ın İskenderun sahilinde vatandaşlara dağıtılan bedava ekmek arası balık dağıtımında adeta izdiham yaşandı. Hafta sonu Türkiye’nin en büyük ikinci anıtı olan Atatürk anıtı önünde düzenlenen etkinlikte, halk bedava dağıtılan...

İskenderun'da ekmek arası balık izdihamı

Hatay’ın İskenderun sahilinde vatandaşlara dağıtılan bedava ekmek arası balık dağıtımında adeta izdiham yaşandı. Hafta sonu Türkiye’nin en büyük ikinci anıtı olan Atatürk anıtı önünde düzenlenen etkinlikte, halk bedava dağıtılan balık ekmeği kapabilmek için genç yaşlı çoluk çocuk adeta birbirlerinin üzerine çıktı.

Belediye zabıta ekipleri ve görevliler balık ekmeklerin düzenli dağıtılabilmesi için yoğun çaba sarfetti. Hatay Büyükşehir Belediyesi ile İskenderun Belediyesi'nin organizasyonu ile anıt alanında düzenlenen etkinliğe Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil de katılarak, balık ekmek yiyen vatandaşları selamladı. Zor da olsa balık ekmeği alan vatandaşlar, kalabalığın arasından güçlükle çıkmayı başardılar. Sahilde balıkları pişiren görevliler ise bedava balık ekmek almak isteyen insanlara siparişleri yetiştirebilmek için yoğun çaba sarfetti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x