İstanbul Valiliği: 1 terörist ölü, 2 polis yaralı

01 Nisan 2015 Çarşamba 19:50

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki ana binasına yönelik silahlı ve bombalı saldırıda bir kadın teröristin ölü ele geçirildiği, çatışmada 2 polis memurunun yaralandığı açıklandı. İstanbul Valiliği'nden yapılan...

İstanbul Valiliği: 1 terörist ölü, 2 polis yaralı

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki ana binasına yönelik silahlı ve bombalı saldırıda bir kadın teröristin ölü ele geçirildiği, çatışmada 2 polis memurunun yaralandığı açıklandı. İstanbul Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, kadın teröristin üzerinde 1 uzun namlululu silah, 2 el bombası ve 1 tabanca bulunduğunu belirtildi.

İstanbul Valiliği'nin konuyla ilgili açıklaması şöyle: "Bugün saat 17.50 sıralarında ilimiz Vatan Caddesi üzerinde bulunan İl Emniyet Müdürlüğü binası uzun namlulu silahla taranmış, çıkan çatışmada saldırıda bulunan kadın terörist ölü olarak ele geçirilmiştir. Teröristin üzerinde bir uzun namlulu silah, 2 el bombası ve 1 tabanca bulunmuştur. Çatışma sırasında hafif şekilde yaralanan 2 polis memuru tedavi altına alınmıştır.

Konu hakkında detaylı araştırma ve soruşturmaya ilgili birimlerimizce devam edilmektedir. Kamuoyunun bilgilerine sunulur."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x