İstanbul ve Kocaeli için acil uyarı

12 Mart 2013 Salı 16:35

Marmara'nın güneydoğusunda devam eden yağışın, önümüzdeki 3 saatlik periyotta İstanbul'un Anadolu Yakası'nda kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışa sebep olmasının beklendiği açıklandı.

İstanbul ve Kocaeli için acil uyarı

 Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbulradarından alınana son verilere göre halen Marmara'nın güneydoğusunda devam eden yağışın, önümüzdeki 3 saatlik periyotta İstanbul'un Anadolu Yakası'nda kuvvetli sağanak ve gök gürültülüsağanak yağışa sebep olmasının beklendiğini açıkladı. Yaşanabilecek olumsuzluklara (yıldırım, dolu, yağış anında kuvvetli rüzgar, su baskını vs.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

Meteoroloji'den Kocaeli için kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış uyarısı İstanbul radarından alınana son verilere göre; halen Marmara'nın güneydoğusunda devam eden yağışın, önümüzdeki 3 saatlik periyotta Kocaeli il genelinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışa sebep olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (yıldırım, dolu, yağış anaında kuvvetli rüzgar, su baskını vs.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x