İstanbul’da kaldırım çöktü

06 Mayıs 2013 Pazartesi 15:29

İstanbul’da inanılmaz bir olay yaşandı. Eyüp Karadolap Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi’nde kaldırım çöktü. Babaannesi ile birlikte kaldırımda yürüyen 6. sınıf öğrencisi çökme sonucu oluşan kaldırıma düştü.

İstanbul'da kaldırım çöktü
İstanbul’da kaldırım çöktü!  Sabah saatlerinde kentte inanılma bir olay yaşandı. Babaannesi ile birlikte kaldırımda yürüyen 6. sınıf öğrencisi kaldırımın çökmesi sonuca oluşan boşluğa düştü. Yaklaşık 2 metre oluşan boşlukta mahsur kalan talihsiz kız çocuğunu itfaiye ekipleri beline halat bağlayarak boşluktan çıkardı.

İSTANBUL’DA KALDIRIM ÇÖKTÜ

Olay, saat 07.00 sıralarında Eyüp Karadolap Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi’nde meydana geldi. Babaannesiyle birlikte okula giden 6. sınıf öğrencisi, yürürken kaldırım birden çöktü. Talihsiz kız çocuğu, çökme sonucu kaldırımın oluşturduğu boşluğa düştü. Yaklaşık 2 metrelik boşlukta mahsur kalan talihsiz kızı kurtarmak için çevredeki vatandaşlar durumu itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri kız çocuğunun beline halat bağlayarak boşluktan çıkardı. Hafif yaralanan talihsiz kız, ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Belediye ekipleri olayın ardından oluşan çukuru kapatmak için çalışma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x