İSTANBUL'DA LİSE MÜDÜRÜNDEN OKUL KURSU AÇMAK İÇİN TEMEL LİSE DÜŞMANLIĞI !

07 Ağustos 2015 Cuma 00:31

İstanbul Sancaktepe'de ismi bizde saklı bir okul müdürü temel lise kaydını yaptıran öğrencileri yasa dışı yönlendirerek temel lise aleyhinde yasal olmayan beyanlarda bulunarak iş aş servet düşmanlığı ankamına gelecek eğitim ahlakına sığmayan yalan beyanlarda bulunuyor.

İSTANBUL'DA LİSE MÜDÜRÜNDEN OKUL KURSU AÇMAK İÇİN TEMEL LİSE DÜŞMANLIĞI !

Eğitim kurumlarını babalarının çiftliği gibi gören bu çağ dışı kafa, her halde okulunda açacağı Ünivetsiteye hazırlık kursuna öğrenci bulma derdine düştü. Hangi kıyakla müdür olduğu çok fazlada üstümüze vazife olmayan bu zatı muhterem aslında çocukların geleceği ile oynuyor. Dershanelerden bin bir zorlukla Temel Liselere dönen bu kurumlar kutsal bir iş yapıyor insana yatırım yapıyor. Yarı aç yarı tok durumda olan bu kurumlara bu düşmanlık, çocukları yalan, kanunsuz bilgilerle aldatmak utanç verici bir davranıştır.

Kamera görüntülerini almaya hazırlandığımız bu zatın kin nefret ve husumet dolu yüzünü ve maskesini ibreti alem içim indireceğiz. İnsanlar kapılarına kul köle olsun bu beyler ansırıncaya pıskırıncaya kadar yemek için bin bir türlü takla atsın ve birer derebeyi edası ile davransın bu adalet mi insanlık mı ? Bunlara sayın Milli eğitim bakanı milli eğitim müdürleri yetkililer ne diyecekler ? Yazıktır günahtır insan biraz Allahtan korkar kuldan utanır bu olayın üzerine Haberalp olarak sonuna kadar gideceğiz.

Yorum Gönder

@name x