İstanbul'dan çalınan otomobil Alaplı'da bulundu

03 Şubat 2013 Pazar 18:35

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, bir ihbarı değerlendiren İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, çalınmış otomobilleri kamufle edilmiş şekilde buldu.Alaplı Çamlıbel nüfusuna kayıtlı olan, ancak işi gereğince İstanbul'da yaşayan E.T.'nin...

İstanbul'dan çalınan otomobil Alaplı'da bulundu

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, bir ihbarı değerlendiren İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, çalınmış otomobilleri kamufle edilmiş şekilde buldu.

Alaplı Çamlıbel nüfusuna kayıtlı olan, ancak işi gereğince İstanbul'da yaşayan E.T.'nin 3 ay önce çalınan otomobili Alaplı ilçesinde bulundu. Alaplı İlçe Jandarma istihbaratı, bir ihbar üzerine teknik takibe aldıkları Kürkükler köyünde ikamet eden O.A.’nın (43) evinde ve evinin bahçesinde arama yaptı. Jandarma timleri yaptıkları aramada, çok sayıda çalıntı araç motoru ve İstanbul'dan çalınan otomobille birlikte kamufle edilmiş 3 araç buldu. Çalıntı iki araç ve araba motorları İlçe Jandarma'ya getirildi. Otomobilleri kamufle edilmiş olarak bulunan O.A.'nın, başka bir suçtan dolayı Bartın Kapalı Cezaevi'nde tutuklu olduğu bilgisine ulaşıldı. Jandarma ekiplerinin olayla ilgili tahkikatı sürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x