KADİR MISIROĞLU'NU, MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ YÜCEL BULUT'TAN DİNLEYELİM!

10 Mayıs 2019 Cuma 14:31

Ölenin ardından konuşmak, bizim örfümüze pek uygun değil... Ama rahmetli, bir çok ölen hakkında çok şey söylemiş, çoğu iftira olan yakıştırmalar yapmayı adet edinmişti. Pek vicdan sahibi değildi.

KADİR MISIROĞLU'NU, MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ  YÜCEL BULUT'TAN DİNLEYELİM!
Ölenin ardından konuşmak, bizim örfümüze pek uygun değil... Ama rahmetli, bir çok ölen hakkında çok şey söylemiş, çoğu iftira olan yakıştırmalar yapmayı adet edinmişti. Pek vicdan sahibi değildi. 

O zamanlar Ortadoğu Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapıyordum. Birgün elime bu şahsın gençliğinde yaptıklarına ilişkin belgeler ulaştığı gibi, olayın canlı şahitlerinden de dinleme fırsatı bulmuştum. 

"Hocaların Hocası namıyla bilinen merhum İlahiyatçı Mehmet Müftüoğlu'yla yaptığı ortaklık içinde, hacca gitmek için başvuran hacılarımızın parasını nasıl buharlaştırıp zimmetine geçirdiğini" uzun uzun dinledim. 

O günlerde bir de Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'a "pezevenk" demiş ve fakat daha sonra, "Ben öyle birşey demedim." diyerek ortalara düşmüştü. 

Oturdum bunun bütün geçmişini kaleme aldım. 

Hayatı boyunca yaptığı rezaletleri birbir yazdım. 

Ve tabi Mehmet Akif Ersoy'a yaptığı hakaretleri de gündeme getirdim.

Üstelik İNGİLİZ vatandaşlığına geçtiğini de anlattım.
Yazı çok ilgi gördü ve ulusal basının tamamında yer aldı. 

Kadir Mısıroğlu çıktı bana ağır mı ağır bir cevap verdi. Ve dedi ki "yazıda yer alan herşey iftiradır, dava açıp kendisiyle hesaplaşacağım." "Buyur Aç" dedim. 

Sanıyorum elimde hiç bir şey olmadığını düşünüyordu. Şahsıma 10.000 TL tutarında bir tazminat davası açtı ve kendisine iftira ettiğimi, söylenenlerin hepsinin yalan olduğunu ileri sürdü. 

Mahkeme huzurunda tek tek ne kadar iddiam varsa ispatladım. 

Bilirkişiler, ses kayıtları üzerine inceleme yaptı ve Kadir Mısıroğlu'nun Mehmet Akif Ersoy'a "pezevenk" dediğini tespit ederek, mahkemeye bu yönde rapor sundular. 

Hacıları dolandırdığına ilişkin iddialarım da mahkeme huzurunda ispatlanmış oldu. 

İngiliz vatandaşlığına geçmeyi bile savundu. "Çok kibar davrandılar, ülkemde görmediğim nezaketi İngilizlerden gördüm" gibi saçma sapan şeyler söylemeyi tercih etti. 

Uzatmayayım.
Davayı ben kazandım, Kadir Mısıroğlu kaybetti. 
Ağzına geleni saydı. Bir hayli kin kustu. Muhatap olmadım. 

"Tarihçilik" adı altında zehir kusan bu şahsın gerçek kimliğini gözler önüne serdim. 

Kimseyle derdim yok...
Ama gençlerimizi kendi ecdadına, kendi mazisine, kendi devlet büyüklerine ve tarihine kim düşman ediyorsa; mazisi mutlaka bir çamur deryasıdır.
Bunu göstermek istedim.
Sabah öğrendim ki ölmüş kendisi...

"Kul Hakkıyla gelmeyin" diyen Yüce Allah'ın huzuruna yüzlerce kişinin hakkıyla gidiyor. 
Bir tanesi de benim...

Allah bu milleti, gönlü güzel insanlarla doldursun, Millet olarak rehberimiz, müfteriler değil, 
Gönül kapısını herkese açan Mevlana karakterli önderler olsun.

MHP TOKAT MİLLET VEKİLİ YÜCEL BULUT

Not: Yusuf Kenan Kisa Sayfasından
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 7

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

İhsannn 1 yıl önce yorumlandı

Burada ne kadar örümcek beyinli var. Kafasına takke geçirip Türkiye'nin kurucusuna kin kusan bir şerefsize bir yavşağa sevgi duyuyorlar. Ölünün arkasından konuşulmaz demeyin. O pislik çok konuştu. Hem de konuştuğu kişi cepheden cepheye koşan bir komutandı. Eline tabanca versen korkacak ama dünyanın en büyük komutanlarından birine kin kusuyordu. Neyse gebersin. Her zaman söylerim Atatürk bu memlekete fazla geldi. Burası insan olmak değil de köle olmak ister. Padişaha kul olmak ister. Atatürk istese yeni bir saltanat başlayabilirdi. Ama yapmadı. Bu milletin geleceğini düşündü. Cumhuriyetin ilk yıllarında yurdu demir ağlarla ördü fabrika açtı. Halk sefaletten kurtulsun diye. Bizim memlekete böyle insanlar fazla. Dünyanın çoğu ülkesinde kadınları insandan saymazlarken bizde ulu önder Atatürk kadınlara milletvekili olma hakkı verdi ve kadınlar meclise girdi. Atatürk'e laf atıp boş konuşanlar mondrosu Sevri bilmezler. Türkiye'nin 7 bölgesinin işgal altında olduğunu İstanbul'un bizde olmadığını bilmezler. Öğretsen öğrenmek de istemezler.

10 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Yiğit 1 yıl önce yorumlandı

Hepiniz vatan düşmanı mısınız yorumcular? Adam ispatladım diyor. İngiliz topraklarına gidin o zaman.

2 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Alpbaşı 1 yıl önce yorumlandı

Senin gibi tokatlı olmaz olsun. ..senin yerine ben utandım. ..

1 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Mehmed 1 yıl önce yorumlandı

Guzel hikaye yazmışsın. Tabi buna inanan cok olur. Isbatlarini bizde goreudik iyiydi. Mubarek zatın da dedigi gibi aşk gibi düşmanlığında gözü kördür. Dostum biz her yazılanı yeseydik anladın sen..

2 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

.. 1 yıl önce yorumlandı

Birileri parçalanmış vatanı birleştirir . birileride parcalamak icin elinden geleni yapmaya devam eder anlayana .. Degisimin olmadigi yerde gelisim olmaz hic bir sistem eskisi ile davem etmez devam edende bir noktada cakilir osmanlinin guncellenmesi gerekiyordu ve Atatürk bunu başardı bunuda daha ileri tasimak bizim görevimiz.

19 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

teoman 1 yıl önce yorumlandı

bahsi geçen ses kaydında " niye korkacağım lan, dünya benden korksun desene! " diyor. sen bunu "pezevenk" dedi diye lanse ediyorsun. kulağı olan herkes bunun iftira olduğunu anlar. bu ses kaydı youtubeda var. sadece bu bile diğer söylediğin her şeyi itibarsız hale getirir. yalancı ve müfterisin.

2 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

hasanç. 1 yıl önce yorumlandı

ortakların ne düşünüyor bu konuda çok merak ettim şimdi.

3 Kişi beğendi.