Kamyonet kasasında 'insanlık' dışı yolculuk

28 Temmuz 2015 Salı 11:26

Gaziantep'te bir kamyonetin kasasında çoğunluğunu çocukların oluşturduğu yaklaşık 15 kişinin seyahat etmesi kameralara yansıdı. Hiçbir can güvenliği olmadan, yapılan yolculuk akıllara Manisa'da kamyonetin kasasında taşınan 15 kişinin...

Kamyonet kasasında 'insanlık' dışı yolculuk

Gaziantep'te bir kamyonetin kasasında çoğunluğunu çocukların oluşturduğu yaklaşık 15 kişinin seyahat etmesi kameralara yansıdı. Hiçbir can güvenliği olmadan, yapılan yolculuk akıllara Manisa'da kamyonetin kasasında taşınan 15 kişinin hayatını kaybettiği kazayı getirdi.

Türkiye'de trafik kazalarından dolayı her yıl binlerce insan hayatını kaybediyor. Sürüş emniyeti sağlanmadan yapılan yolculuklar kazalara davetiye çıkartırken, eşya taşınacak kamyonet kasalarında insanların taşınması sık karşılaşılan görüntüler arasında yer alıyor. Bunlardan biri de Gaziantep'te yaşandı. 27 KT 990 plakalı kamyonetin kasasında çoğu çocuk yaklaşık 15 kişinin tehlikeli biçimde yolculuk yapması korkuttu.

Gaziantep Perilikaya Kavşağı'ndan havaalanı yoluna doğru ilerleyen araçta bazı kişilerin de ayakta gittiği görüldü. Kazalara davetiye çıkaran bu görüntü kameralar tarafından da saniye saniye görüntülendi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x